+48 733 633 252

Twoje Wojszyce | Kameralne osiedle we Wrocławiu

O inwestycji

TWOJE WOJSZYCE | 3MSBUD

Kameralne osiedle

Kameralne osiedle Twoje Wojszyce powstaje w sercu jednej z najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych dzielnic miasta Wrocławia.

Zespół czterech nowoczesnych, budynków w których znajduje się 16 mieszkań zbudowano w oparciu o najnowsze dostępne w budownictwie technologie z użyciem wyselekcjonowanych materiałów. Ponadczasowa i uniwersalna stylistyka pozostanie atrakcyjna na lata, a funkcjonalne rozwiązania w obrębie mieszkań ułatwią codzienne funkcjonowanie we własnym mieszkaniem.

Wyjątkowość osiedla podkreśla fakt, że znakomita większość mieszkań posiada obszerne ogródki wraz z tarasami, co w tej okolicy jest rzadkością.

TWOJE WOJSZYCE | KAMERALNE OSIEDLE

Twoje osiedle

Osiedle oddalone zaledwie o 6 km od Rynku, kusi z jednej strony spokojem i zaciszem, a z drugiej oferuje wszystkie atuty mieszkania w centrum miasta.

Bliskość przedszkola, szkoły, dyskontów spożywczych, czy kościoła znacząco wpływa na wysoki komfort mieszkania, a liczne udogodnienia z zakresu komunikacji zbiorowej, stacja kolejowa, skracają czas potrzebny do codziennej komunikacji.

TWOJE WOJSZYCE

Osiedle dostosowane do Twoich potrzeb

Prestiżowa
lokalizacja

Ekskluzywna dzielnica Wrocławia

Kameralne
osiedle

Osiedle tworzy tylko 16 mieszkań

Prywatne
ogródki

Obszerne ogródki
z tarasami

Dogodne
połączenia

Bliskość komunikacji zbiorowej

Bogata
infrastruktura

Szkoły i przedszkola w pobliżu